Nasz serwis

Załoga naszego serwisu komputerowego to młoda i wyspecjalizowana kadra. Doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy w serwisach komputerowych gwarantuje Państwu wykonanie usług informatycznych najwyższej jakości. "Naprawa komputera 24" wciąż dba o rozwój pracowników, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami z dziedziny informatyki.

Dzięki dużemu zapleczu serwisowemu mamy możliwość celnie diagnozować usterki. Dobra diagnoza to podstawa skutecznej naprawy komputera. Dodając do tego duże doświadczenie naszych serwisantów, powstaje serwis, któremu żadna awaria niestraszna.

W razie potrzeby wymiany któregokolwiek komponentu komputera stacjonarnego lub laptopa, dysponujemy dostępem do najlepszych hurtowni elektronicznych w Warszawie. Pomagamy klientowi w wyborze podzespołów dostosowanych do jego potrzeb. Przedstawiamy mu rozwiązanie najkorzystniejsze cenowo.

Nasz serwis pracuje 24 godziny na dobę. Nawet w środku nocy, o ile zajdzie taka potrzeba, możesz liczyć na pomoc informatyczną. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Warszawy. Naprawiamy komputer na miejscu, u klienta, lub w razie potrzeby zabierzemy go na serwis.