Usługi

Naprawa komputera 24 zajmuje się naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów. Usterki sprzętowe i programowe to dla nas codzienność. Jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować problem z Twoim komputerem i celnie zaproponować sposoby jego rozwiązania. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań klienta.

Bardzo istotną kwestią pracy każdego komputera jest jego chłodzenie. Pracujące podzespoły (np.: procesor) bardzo się nagrzewają, dlatego też każdy komputer wyposażony jest w zaawansowany układ chłodzenie. Zabrudzenie go obniża jego wydajność i bardzo niekorzystnie wpływa na komputer. Nasza firma oferuje czyszczenie komputerów stacjonarnych i laptopów.

Masz problem z oprogramowaniem? System operacyjny odmówił współpracy? Naprawa komputera 24 zdiagnozuje usterkę i znajdzie przyczynę problemu. Usunięcie przyczyny gwarantuje, że awaria, z którą się do nas zgłosisz, nie powróci. Zajmujemy się wszelkimi problemami software'owimi. Programy systemowe, biurowe i użytkowe nie mają przed nami tajemnic.

U nas uzyskasz również pomoc z instalacją i konfiguracją swojej drukarki lub skanera. Pomożemy Ci z instalacją i konfiguracją sieci komputerowej. Z nami zarchiwizujesz wszystkie ważne dane.

Możesz na nas liczyć w każdej sprawie związanej z szeroko pojętą informatyką. Doradzimy i pomożemy tak, abyś był zadowolony i mógł polecić nas swoim znajomym.